Cena Bitcoinów, altcoinów i Dow ustanawiają rekordowe rekordy, jak byki rządzą na rynku

Bitcoin topping 19.400 dolarów, altcoins rajdowych o trzy cyfry i Dow ustawiając wszech czasów wysoki na 30.000 show byki są uruchomione wszystkie zakątki każdego rynku.

We wtorek byki pokazały, że mają pełną kontrolę nad rynkiem kryptograficznym, ponieważ Bitcoin (BTC) osiągnął 19.418,97 dolarów, a kilka najlepszych 10 altcoinów weszło w dwucyfrowy szał do nowych rekordów roku 2020.

Od początku roku DOW wzrósł o 6,84%, a S&P 500 o 10,73%. Chociaż są to dobre zyski dla każdego inwestora, Crypto Bank znacznie przewyższył oba wskaźniki, które obecnie wzrosły o 166,67%, według danych Skew.

Znamienitymi wykonawcami tego dnia byli Stellar Lumens (XLM) i XRP z odpowiednio 53% i 38% wzrostem.

Codzienne wyniki rynku kryptokurrency.

Z całym tym podekscytowaniem i oczekiwaniem związanym z możliwością przeniesienia BTC do 20.000 USD, inwestorzy kryptograficzni mogli nie osiągnąć równie imponujących wyników na tradycyjnych rynkach.

Tego samego dnia, w dniu 30.046 roku, Dow zebrał ponad 400 punktów, aby zapewnić sobie nowy rekord wszechczasów. S&P 500 i Nasdaq poszły w ślad za nimi, dodając 1,6% i 1,3%.

Wykres dzienny Dow (DJI).

Według analityków rynkowych opracowanie trzech skutecznych szczepionek COVID-19, rekordowo niskie stopy procentowe w ramach polityki Rezerwy Federalnej, możliwość drugiej rundy bodźców gospodarczych oraz rosnące tempo przechodzenia władzy między administracją Trąba i prezydentem-elektem Bidenem zapewniają rynkom bardzo potrzebny impuls zaufania.

W czasie, gdy pisaliśmy, kontrakty terminowe S&P 500 i Nasdaq również rosną w górę, co sugeruje, że dzisiejszy wiec może być kontynuowany w środę przy dzwonku otwierającym.

Zyski z makro aktywów od początku roku do końca roku.

Co zaskakujące, ether (ETH) nadal przewyższa cenę Bitcoin. W ciągu ostatniego tygodnia, najwyżej notowany altcoin wszedł w paraboliczny rajd, który doprowadził cenę do 2020 roku na poziomie 623 dolarów.

Wyniki Bitcoin i Ethereum YTD.

Zazwyczaj Bitcoin i Eter otrzymują najwięcej informacji na temat zmian cen w mediach, ale w tym tygodniu okazało się, że altcoiny nie powinny być pomijane.

Podczas gdy dwa największe cyfrowe aktywa według kapitalizacji rynku zorganizowały niesamowity rajd rok do dnia dzisiejszego, dane od dostawcy danych z zakresu analizy społecznej TheTIE pokazuje, że altcoiny o mniejszej kapitalizacji również robią poważne fale.
Najwyższy trend aktywów kryptograficznych na Twitterze (24hrs).

W ciągu ostatnich 24 godzin, tweetowe wolumeny dla wybranych altcoins eksplodowały i wiele altcoins zrealizowało zyski w swoich parach BTC, USD i USDT.

Po tak silnym rajdzie z Bitcoinów, cyfrowy składnik aktywów może wejść w krótki okres konsolidacji lub nawet ponownie przetestować niższe wsparcie. Historycznie, w takich sytuacjach, środki napływają do altcoinów i powodują ich wzrost.

Jeśli Bitcoin wejdzie w boczny zakres w ciągu najbliższych dni, inwestorzy mogą powtórzyć tę praktykę, przedłużając tym samym obecny rajd widziany wśród altcoinów.